Projektowanie stron www – bez tego ANI RUSZ!

Strona internetowa to absolutny must have w biznesie. Jest naturalną częścią działalności firmy i pierwszym z kanałów komunikacyjnych z Klientami. Zadbaj o swój zysk i postaw na skuteczne rozwiązania. Sprawdź naszą ofertę i stwórz miejsce w sieci, które przyciągnie Twój sukces.

Oryginalność i niepowtarzalność w efekcie WOW!

Strona internetowa pełni wciąż funkcję informacyjną, ale coraz częściej użytkownicy wymagają przejrzystego układu, atrakcyjnej treści oraz przyciągającej wzrok szaty graficznej. Wszystkie te cechy można określić dwoma słowami – prostota oraz kreatywność. Zecernia.net łączy te elementy i tworzy oryginalne strony www, dopasowane do specyfiki branży, w której działasz oraz do wymagań Twoich odbiorców. Opieramy się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych oraz designerskich. Sprawdź nasze realizacje i poznaj naszych zadowolonych klientów!

Zecernia.net – najnowsze technologie bez tajemnic

Skąd wiemy, że Twoja nowa strona internetowa, którą dla Ciebie stworzymy, będzie dokładnie taka, jak być powinna? Gwarantuje to nasze doświadczenie, które zdobywamy od 2010 r. Tworzymy witryny w oparciu o lata praktyki, setki udanych projektów oraz stale uaktualnianą wiedzę o najnowszych trendach i technologiach internetowych. Nasz zespół ekspertów zna się na wielu językach programowania (w tym m.in. HTML, XHTML, CSS, PHP, Java Script). WordPress również nie ma przed nami żadnych tajemnic, jesteśmy w stanie stworzyć dowolne wtyczki, rozszerzające funkcjonalności WordPressa. Wiemy, jak zastosować grafiki w wysokich rozdzielczościach, stworzyć elastyczne layouty i użyć praktycznych oraz wygodnych rozwiązań dla wyświetlania treści.

Strony www dostępne dla każdego

Czy wiesz, że ponad 25 mln Polaków korzysta z Internetu, spędzając w sieci średnio prawie 6 godzin dziennie, z czego prawie 80 minut surfują po sieci, wykorzystując urządzenia mobilne? Oznacza to, że Twoja strona musi być dostosowana do różnych formatów wyświetlania, aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów.

Z nami nie musisz się obawiać o funkcjonalność swojej witryny. Projektowanie stron mobilnych to dla nas czysta przyjemność. Stworzymy dla Ciebie nowoczesną i multimedialną stronę zawierającą intuicyjny i przyjazny interfejs. Dzięki temu Twoja responsywna strona www będzie dostępna dla każdego typu urządzenia bez utraty jej jakości, stylu i przede wszystkim klientów.

Social media na stronie www? Żaden problem!

Integrujemy serwisy społecznościowe z witrynami, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi treściami do jeszcze większego grona odbiorców oraz zastosować zróżnicowane sposoby komunikacji ze swoimi klientami. Pozwoli Ci to w większym stopniu wpływać na budowanie marki oraz kreować jej obraz wśród użytkowników. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli Twoja firma pracuje już z social mediami albo jeśli chcesz tę pracę rozpocząć.

Jak zamówić stronę w Zecernia.net?

Nie musisz mieć pomysłu ani nawet wiedzieć, jak Twoja strona powinna wyglądać. Pomożemy dobrać najlepszy układ oraz wygląd graficzny dopasowany do specyfiki Twojej firmy i Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i naszych propozycjach. Wycenę otrzymasz od nas za darmo. Zobacz, jakie to proste – Twoja własna strona www od Zecernia.net!

Bezpłatna wycena

Skontakuj się z nami

Napisz do nas widomość, wyślij wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zlecenia. Jeżeli chcesz wysłać dużo plików, skorzystaj z serwisów zewnętrznych, np. wetransfer.com

Administratorem Twoich danych osobowych jest Adrian Szatkowski Zecernia.net. Twoje dane przetwarzamy wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, po tym czasie będą mogły zostać przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne i jednocześnie konieczne do tego, aby możliwa była odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,  a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski