Integracja danych

 • Wydobycie danych z systemów źródłowych;
 • Transformacja danych w zestaw informacji;
 • Wprowadzenie danych do systemów docelowych;
 • Spójna wymiana danych pomiędzy systemami.

Po co integrować?

Integracja danych to spójna wymiana danych pomiędzy minimum dwoma niezależnymi systemami (np. sklep internetowy i program do zarządzania łańcuchem dostaw). Jeśli Twoją potrzebą jest przeprowadzenie efektywnego, sprawnego i niezawodnego procesu integracji danych, to zapraszamy do kontaktu! Integrujemy dane z różnych źródeł, platform lub technologii, co pozwala na uzyskanie spójnego, czytelnego i gotowego do przetwarzania przez Twój system zbioru danych. Współpraca z nami to skuteczne rozwiązania na zmniejszenie kosztów dotychczasowo stosowanych technologii i licencji, znalezienie sposobów na optymalizację budżetu oraz ujednolicenie systemu bazodanowego. A może Twoja firma prężnie się rozwija i potrzebuje wyjść z dotychczasowego, coraz ciaśniejszego kokonu niekompatybilnych ze sobą systemów baz danych?

Hurtownie danych, migracje czy zarządzanie danymi?

Integracja danych obejmuje kilka obszarów:

 • Hurtownie danych;
 • Migracja danych;
 • Integracja informacji;
 • Zarządzanie danymi.

Dostosujemy nasze usługi do potrzeb i możliwości Twojej firmy – opracujemy proces i zintegrujemy dane, a także znacznie ułatwimy Ci administrowanie nowymi rozwiązaniami w pracy z przetwarzaniem danych. Wiemy, że dobrze zarządzane dane wspomagają proces sprzedaży i budowania relacji z klientem oraz zwiększają efektywność i szybkość podejmowanych przez Ciebie decyzji. Wykonujemy integracje m.in. z wyszukiwarkami miejsc, mapami Google. Integrujemy sklepy internetowe PrestaShop z systemem magazynowym WfMag, poporzez Multi Integrator firmy KiD.

Twoje potrzeby to nasze wyzwania!

Cały proces integracji danych w Twojej firmie opiera się na poniższych etapach:

 • Projektowanie (modelowanie zadania projektowego, określenie wymagań funkcjonalności, określenie scenariuszy przypadków użycia);
 • Modelowanie danych (określenie logicznego modelu danych);
 • Implementacja (sformułowanie rozwiązań technologicznych oraz wykorzystanych narzędzi programistycznych dla zbudowania architektury systemu, bezpieczeństwo systemu);
 • Wdrożenie i testowanie (wprowadzenie danych, uruchomienie, wykonanie testów);
 • Efekt finalny, czyli efektywny system zintegrowanych danych.

Na każdym etapie otrzymujesz od nas wsparcie i bieżący monitoring działań. Posiadane przez nas doświadczenie, a także wiele zakończonych z powodzeniem procesów integracji danych pozwalają wyeliminować wszelkie ryzyka i nieprawidłowości, zanim staną się one zagrożeniem dla Twojego projektu. Dzięki temu możesz być pewny, że cały proces integracji danych w Twojej firmie będzie bezpieczny, sprawny i dokładny. Masz naszą gwarancję!

Co zrobić, by skorzystać z szansy dla Twojego biznesu?

Nie musisz wiedzieć, jak dokładnie przebiega proces wykorzystywania danych w Twojej firmie. Wystarczy, że zechcesz przejść na wyższy poziom zarządzania nimi i usprawnić swój biznes, sklep, stronę czy system CRM. Rozeznamy się w Twoich potrzebach, zaproponujemy optymalne rozwiązania i wdrożymy je, zgodnie ze specyfiką Twojej branży. Wystarczy się z nami skontaktować. Zaproponujemy darmową wycenę integracji na podstawie Twoich wymagań.

Bezpłatna wycena

Skontakuj się z nami

Napisz do nas widomość, wyślij wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zlecenia. Jeżeli chcesz wysłać dużo plików, skorzystaj z serwisów zewnętrznych, np. wetransfer.com

Administratorem Twoich danych osobowych jest Adrian Szatkowski Zecernia.net. Twoje dane przetwarzamy wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, po tym czasie będą mogły zostać przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne i jednocześnie konieczne do tego, aby możliwa była odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,  a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski