Zapewniamy:

  • Dowolny układ i wygląd serwisu zgodny z UX (trendy w łatwym użytkowaniu);
  • Przystosowanie layoutu dla urządzeń mobilnych – strony responsywne;
  • Optymalizację stron www pod wyszukiwarki (SEO);
  • Prosty i szybki proces zakupowy;
  • Intuicyjna obsługa z poziomu panelu administracyjnego z wykorzystaniem systemu Open Source PrestaShop lub systemu dedykowanego;
  • Integracja z systemami płatności on-line, platformami kurierów itp.;
  • Integracja klientów, produktów, sprzedaży z Twoim systemem CRM;
  • Zarządzanie treścią – CMS.

E-commerce to przyszłość, która dzieje się dziś

Nawet kilkadziesiąt mld złotych warty jest obecnie polski rynek e-commerce. Z każdym rokiem liczba sklepów internetowych będzie rosnąć w zaskakującym tempie. Oznacza to, że jeśli teraz nie zareagujesz, to stracisz okazję na zwiększenie zysków Twojej firmy i prawo do kawałka tortu w tym sukcesie.

Optymalizacja serwisów e-commerce

Posiadanie własnego serwisu e-commerce jest kluczowym rozwiązaniem dla zwiększenia zysków Twojej firmy. Prawidłowa optymalizacja serwisu pod wyszukiwarki (SEO) to najważniejszy element, który odpowiada za skuteczność w dotarciu do potencjalnego klienta. Niezależnie od tego, czy Twój serwis dopiero rozpoczyna działalność, czy jest już rozbudowaną stroną – brak optymalizacji powoduje odpłynięcie dużej części Twojej sprzedaży. Tym większej, im większy jest Twój serwis. Jeśli chcesz sięgnąć po nowe źródła zysków Twojej firmy, oprzyj się na naszej wiedzy i doświadczeniu w zakresie optymalizacji serwisów e-commerce. Pomożemy Ci także przeprowadzić integrację danych np. ze swoim systemem magazynowym, CRM, czy Google Merchant Center.

Dopasowane rozwiązania kluczem do sukcesu!

W procesie optymalizacji Twojej strony bierzemy pod uwagę specyfikę Twojej branży, grupę docelową oraz indywidualne potrzeby. Potrzebujesz skonfigurowanego sklepu internetowego? A może sprawnego systemu wsparcia sprzedaży? Jesteśmy gotowi na Ciebie, więc zacznij działać już dziś. Zamów u nas darmową wycenę i zobacz, jak prosta jest droga do Twojego sukcesu w e-commerce.

Bezpłatna wycena

Skontakuj się z nami

Napisz do nas widomość, wyślij wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zlecenia. Jeżeli chcesz wysłać dużo plików, skorzystaj z serwisów zewnętrznych, np. wetransfer.com

Administratorem Twoich danych osobowych jest Adrian Szatkowski Zecernia.net. Twoje dane przetwarzamy wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, po tym czasie będą mogły zostać przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne i jednocześnie konieczne do tego, aby możliwa była odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,  a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski