Indywidualne potrzeby i nieszablonowe rozwiązania

Rynek rozwiązań IT dla poszczególnych branż jest rozbudowany, a zarazem wielość możliwości powoduje, że można czuć się zagubionym. Skąd zatem znaleźć dedykowany system, który odpowie na potrzeby Twojej firmy, a przy okazji nie przytłoczy nadmiarem zbytnich funkcjonalności, które wpływają na wysoką cenę oprogramowania?

My wiemy, jak stworzyć rozwiązanie, szyte na miarę Twojej firmy! Systemy wdrażane przez Zecernia.net to odpowiedź na lukę, która pojawiła się wśród zapotrzebowania biznesu i możliwości twórców oprogramowania. Nasze zastosowane rozwiązania oraz wiedza nt. funkcjonowania dedykowanych e-systemów pozwalają stworzyć indywidualnie dostosowane narzędzia, które pomogą w prężnym rozwoju Twojej firmy.

Na proces tworzenia systemów dedykowanych składa się:

  • Analiza potrzeb Twojego biznesu;
  • Stworzenie specyfikacji systemowej oraz opracowanie wymagań funkcjonalnych;
  • Implementacja i testowanie aplikacji;
  • Wdrożenie, przeszkolenie i monitoring funkcjonującego oprogramowania.

Po co dedykowane oprogramowanie?

Dzięki indywidualnie dobranemu systemowi można zautomatyzować część procesów, które do tej pory były wykonywane manualnie przez pracowników. Pozwala to zaoszczędzić czas i środki oraz zwiększy bezpieczeństwo Twoich danych, ponieważ pozostaną one w wewnętrznym obiegu informacji w Twojej firmie. Możemy również stworzyć oprogramowanie i scalić je z dotychczas używanym, aby usprawnić funkcjonowanie Twojego biznesu bez konieczności przeniesienia całej infrastruktury bazodanowej i poświęcania czasu na wdrożenie pracowników w nowe rozwiązanie.

Gdzie wykorzystasz dedykowany e-system?

Odpowiedź jest prosta – wszędzie, gdzie tylko potrzebujesz! Niezależnie od tego, czy jest to prosty system fakturowania sprzedaży dla platformy on-line, czy system rezerwacyjny dla hotelu lub pensjonatu, albo zaawansowana aplikacja przeznaczona do zarządzania łańcuchem dostaw. Dla nas nie ma ograniczeń, są tylko Twoje potrzeby. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić – nasza darmowa wycena przybliży Ci możliwości, które dają dedykowane e-systemy. Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena

Skontakuj się z nami

Napisz do nas widomość, wyślij wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zlecenia. Jeżeli chcesz wysłać dużo plików, skorzystaj z serwisów zewnętrznych, np. wetransfer.com

Administratorem Twoich danych osobowych jest Adrian Szatkowski Zecernia.net. Twoje dane przetwarzamy wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, po tym czasie będą mogły zostać przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne i jednocześnie konieczne do tego, aby możliwa była odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,  a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski