Skład do druku, to nie tylko złożenie tekstu i ilustracji w jakąś publikację. To sztuka przekazu w taki sposób, aby czytelnik był zainteresowany czytanym tekstem, a także zafascynowany osnową graficzną.

Skład do druku

  • Przygotowanie składu do druku dla drukarni;
  • Opracowanie grafiki według Twoich wytycznych;
  • Cykliczny skład periodyków;
  • Dotrzymywanie terminów.

Złożymy dla Ciebie książkę według materiałów, które nam podeślesz. Zawsze staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów. Chcemy, aby końcowy efekt naszej pracy, czyli plik PDF wysyłany do drukarni, spełnił wszystkie oczekiwania zamawiającego oraz wymagania niezbędne dla drukarni.

Zespół Zecerni zaczynał swoją przygodę z projektowaniem graficznym właśnie od poligrafii. Obecnie, pomimo rosnącego znaczenia Internetu w naszym życiu, drukowane dzieła czy periodyki wciąż cieszą się zainteresowaniem. Przekaz medialny, czy reklamowy nadal nie może obejść się bez drukowanej oferty. Większość ludzi wciąż cieszy świeży zapach książki, dopiero co wyjętej z maszyny drukującej. Poza tym każda oferta reklamowa najpierw trafia do nas właśnie poprzez ulotki, broszury reklamowe. Potem dopiero siadamy przed komputerem i oglądamy cały oferowany asortyment na stronie internetowej.

Jako graficy potrafimy stworzyć jasny i prosty graficzny przekaz skierowany do waszego klienta. Każda ceniona się firma posiada wzór identyfikacji wizualnej, księgę znaku. Dobrze i oryginalnie zaprojektowane logo na zawsze zapada w pamięci konsumentów. I właśnie przez wzgląd na nasze doświadczenie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty projektowania graficznego i składu do druku.

Bezpłatna wycena

Skontakuj się z nami

Napisz do nas widomość, wyślij wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zlecenia. Jeżeli chcesz wysłać dużo plików, skorzystaj z serwisów zewnętrznych, np. wetransfer.com

Administratorem Twoich danych osobowych jest Adrian Szatkowski Zecernia.net. Twoje dane przetwarzamy wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, po tym czasie będą mogły zostać przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne i jednocześnie konieczne do tego, aby możliwa była odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,  a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski