TYLKO POŁOWA FIRM POSIADA WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Liczba ta na pewno w niedługim okresie ulegnie zmianie. Wynika to z faktu, iż coraz większa ilość właścicieli firm dostrzega walory, jakie płyną z posiadania strony internetowej. Przykładem może być chociażby segment sprzedaży internetowej czy bezpośredniej.
90% INTERNAUTÓW SZUKA INFORMACJI O LOKALNYCH PRODUKTACH I USŁUGACH W PRZEGLĄDARKACH INTERNETOWYCH
To ważna informacja dla firm, które jeszcze wahają się z decyzją czy zainstnieć w internecie. Niby nic taka strona nie daje, jednak po paru miesiącach zaczyna ona przynosić pozytywne rezultaty dla sprzedaży.
46% INTERNAUTÓW SZUKA KONTAKTU TELEFONICZNEGO DO DANEJ FIRMY PRZEZ INTERNET
Obecnie bardzo ważne jest, aby każda firma posiadała chociaż stronę wizytówkową, zawierającą dane teleadresowe, ogólny zarys działalności firmy i prezentację swoich produktów. Bez tego stajemy się wykluczeni cyfrowo na rynku.
ZANIM KLIENT ZDECYDUJE SIĘ NA WYBÓR KONKRETNEJ OFERTY, PODEJMUJE DECYZJĘ W DOMU PRZED KOMPUTEREM, PORÓWNUJĄC OFERTY NA WYSZUKANYCH STRONACH INTERNETOWYCH
Niezmiernie ważnym elementem towarzyszącym posiadanej strony www jest jej pozycja w wyszukiwarkach – tzw. pozycjonowanie. Najważniejsze, aby sprofilować stronę przede wszystkim pod kątem rodzaju działalności firmy i jej lokalizacji w regionie.
REKLAMA W INTERNECIE WCIĄŻ JEST JEDNĄ Z TAŃSZYCH FORM PROMOCJI
Porównując ceny reklam drukowanych i internetowych, te drugie są tańsze, zwłaszcza w lokalnych portalach internetowych.
FUNKCJONALNA STRONA WWW I PERSONALIZOWANA POLIGRAFIA Z OFERTĄ PRODUKTOWĄ, TO KLUCZ DO SUKCESU I ROZWOJU TWOJEJ FIRMY
Całość przedsięwzięcia reklamowego powinna wykorzystywać każdy możliwy kanał dotarcia do klienta. Jest to niezmiernie ważne, gdy chcemy wyjść z naszą ofertą produktową/usługową poza lokalny region działalności.
ZECERNIA WYKONUJĄC DLA CIEBIE PERSONALIZOWANE USŁUGI KORZYSTA Z ZAAWANSOWANYCH NARZĘDZI FIRMY ADOBE
W naszej pracy korzystamy z legalnie zakupionych rozwiązań firmy Adobe. Narzędzia takie, jak chociażby PhotoShop czy InDesign niezmiernie ułatwiają pracę, czyniąc ją przy tym bardziej twórczą i kreatywną.
SIŁĄ NAPĘDOWĄ RUCHU W INTERNECIE SĄ W DALSZYM CIĄGU DRUKOWANE ULOTKI I KATALOGI
Ulotki, czy broszury długo jeszcze nie wyjdą z użycia. Internet jest uzupełnieniem pełnej i zadowalającej kampanii reklamowej, łączącej nowoczesne media internetowe z – od wieków znanymi – najlepszymi i sprawdzonymi zasadami typografii w druku.

Produkcja strony internetowej

Produkcja internetowa w Zecerni – Projektowanie graficzne na potrzeby Internetu to usługi mające na celu polepszyć Państwa kontakt ze swoim kontrahentem, poprzez narzędzia internetowe, tj. stronę, serwis czy prezentację Internetową.

Budowa dobrej strony www musi zawierać oprócz ciekawego projektu graficznego (tzw. layout’u) i dobrze „pokrojonej” strony (kodowanie zgodnie ze standardami W3C – organizacji zajmującej się ustanawianiem standardów pisania i przesyłu stron WWW) oraz treści odpowiadającej Państwa profilowi działalności. Wyszukiwarki bazują obecnie na zwartości strony, przez co im strona bogatsza w opisy tym szerszy ma zakres wyszukiwanych fraz. Standardowa kolejność wykonywania działań, aż do końcowego efektu prezentuje się następująco:

  • Wizualizacja projektu graficznego strony internetowej, modułów, multimediów w porozumieniu z wizją klienta.
  • Zapewnienie infrastruktury pod późniejsze umieszczenie na niej strony internetowej: założenie konta hostingowego (fizyczne miejsce umiejscowienia plików z których zbudowana jest strona) oraz zarejestrowanie domeny internetowej w imieniu klienta.
  • Przygotowanie, obróbka zdjęć i ilustracji otrzymanych od klienta pod kątem Internetu i przetwarzania ich na stronie internetowej.
  • Stworzenie dodatkowych modułów i multimediów ustalonych z klientem.
  • Optymalizacja strony pod wyszukiwarkę.
  • Szkolenie z obsługi strony dla przyszłego administratora strony w siedzibie klienta (na życzenie).

Bezpłatna wycena

Skontakuj się z nami

Napisz do nas widomość, wyślij wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zlecenia. Jeżeli chcesz wysłać dużo plików, skorzystaj z serwisów zewnętrznych, np. wetransfer.com

Administratorem Twoich danych osobowych jest Adrian Szatkowski Zecernia.net. Twoje dane przetwarzamy wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, po tym czasie będą mogły zostać przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne i jednocześnie konieczne do tego, aby możliwa była odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,  a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski