Specjalizujemy się w realizacji projektów webserwisów. Dostarczamy wysokiej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi internetowe, multimedialne i graficzne.

Cenimy sobie powierzone nam zaufanie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się uzyskać jak najlepsze efekty w oparciu o Państwa potrzeby. Wystarczy zobaczyć nasze ostatnie realizacje, aby się o tym przekonać. Stosujemy przejrzystość cen i jasne warunki współpracy.

Wychodzimy na przeciw ciągle zmieniającego się świata oferując usługi coraz to bardziej na wyższym poziomie. Inwestując, otrzymujecie Państwo wysoką jakość, terminową realizację przy relatywnie odpowiedniej cenie, ponieważ:

  • Wiemy, że rozwój współczesnych przedsiębiorstw związany jest z wykorzystaniem osiągnięć technologii teleinformacyjnych.
  • Jesteśmy świadomi, że zjawisko stosowania w codziennej działalności firm komputerów z dostępem do Internetu stało się powszechne.
  • Zdajemy sobie sprawę, z tego że Internet stał się poważnym narzędziem biznesowym firm wykorzystywanym do transakcji kupna i sprzedaży, wymiany informacji, rozliczeń finansowych, promocji, poszukiwania dostawców…

Bezpłatna wycena

Skontakuj się z nami

Napisz do nas widomość, wyślij wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zlecenia. Jeżeli chcesz wysłać dużo plików, skorzystaj z serwisów zewnętrznych, np. wetransfer.com

Administratorem Twoich danych osobowych jest Adrian Szatkowski Zecernia.net. Twoje dane przetwarzamy wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, po tym czasie będą mogły zostać przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne i jednocześnie konieczne do tego, aby możliwa była odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,  a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski
Zecernia.net – Odświeżamy Internet | Adrian Szatkowski